0

Вишивка ікон

Фільтр
Іконки
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вишивка ікон – один із головних напрямків нашої фірми
Вишивка ікон бісером має значення для православних людей. У кожному будинку ви обов'язково знайдете як мінімум одну ікону. Ікони Богородиці і Спасителя мають безліч різних образів, кожен з яких має свій сенс і несе особливе посилання. Особливо важливо, коли ви можете створити ікону з бісеру своїми руками. У наших наборах є все необхідне для вишивки ікон, вам потрібно лише зібратися добрими думками і приступити до роботи. Купити вишивка ікон Україна Изящное рукоделие. 

Вишита ікона бісером – благодать та радість для душі
Ікони вишиті бісером мають шикарний вигляд. Завдяки блиску бісеру, каміння, перлів – образ виглядає вишукано та незвичайно. Такі ікони виглядають дорого і неймовірно красиво, такий подарунок буде справді цінним.

Як обрати ікону для вишивання бісером?
Під кожною іконою в описі ви знайдете інформацію про значення ікони, що допоможе вам визначиться з вибором. Якщо ви утруднюєтеся з вибором, почніть з ікон Богородиці або Спасителя. Це найпопулярніші образи, які припадають до душі більшості вишивальниць. Так само, якщо ви вишиєте вперше, варто звернути увагу на кількість вишивки, почніть з більш простих наборів, в яких вишивки менше.

Купити ікону для вишивки у Києві та Україні Изящное рукоделие
Ми раді, що завдяки нашим наборам для вишивки бісером у вас є можливість торкнутися великого та своїми руками створювати шедеври. Які знайде собі місце як удома, так і у храмі. Купити вишивку бісером ви можете у нашому магазині, доставка по Україні здійснюється безкоштовно. В асортименті понад 60 різноманітних ікон, а також аксесуари для них, кожен для себе знайде відповідний образ.

Вгору