0

До складу набору входить: тканина з нанесеним малюнком та схемою, бісер і рубка (Чехія), стразова стрічка, стрази, грановані кришталеві намистини різних розмірів та конфігурації, перлинні намистини, золота тасьма, трунцял, дріт, волосінь, бісерна голка, інструкція опис всіх етапів роботи.

Володимирська ікона – особливо шанований образ Богородиці у всіх слов'янських народів, що прославилася за віки чудесами зцілення, захисту при нападі ворогів та позбавлення від тяжких лих.

Набір створений за мотивами стародавніх старовинних різ. З давніх-давен на Русі у вишивці перлами використовувався такий прийом, як «вишивка по настилу». На тканину по контурному малюнку пришивалися ряди ниток, що утворюють щільну доріжку, яку потім пришивалися перлини. Завдяки цьому прийому перловий ряд ніби височів над тканиною, створюючи додатковий рельєф. У цьому наборі ми не просто спробували повторити цей ефект, але і кілька переінакшили його, замінивши білі нитки золотою тасьмою. Це не тільки дозволило підняти над полотном бісерні та перлинні низькі, а й створити для них рельєфне золоте тло. Вишивка стала виглядати набагато багатшою, а в місцях із щільно зашитим тлом (різа Богородиці) навіть з'явився натяк на ювелірне виконання ризи. Переливчасті стрази та грановані кришталеві намистини доповнюють таке сприйняття.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Безкоштовна доставка "Новою поштою" або "Укрпоштою"

Більше інформації про доставку

  • Готівкою при отриманні.
  • Оплата на банківський рахунок в privat24, LipPay.

Набір для вишивання бісером Богородиця Володимирська в рамці

Артикул БП-161
В наявності
2 530 грн
Замовити швидко
Характеристики
Вид Набір для вишивання бісером
Розмір 34 Х 37,5 см
Техніка вишивання Вприкріп
Тип тканини Габардин
Кількість компонентів 11
Зашивка Часткова
Країна походження Україна
Тематика Ікони
Вгору