0

Вінчальні пари

Фільтр
Іконки
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Набір бісеру іконки для вінчання.
Вінчальна пара Вінчальні пари – це ті ікони, які є у кожному християнському будинку. Здавна прийнято скріплювати любовний союз вінчанням у храмі. Цими іконами благословляють пару на шлюб і вони супроводжують сім'ю все життя. Вінчальна пара складається з двох ікон Богородиці та Спасителя – це образи, які оберігатимуть вашу сім'ю весь її життєвий шлях. Купити ікони для вінчання Україна. 

Ви можете просто купити ікону в магазині або іконній крамниці, а можете вишити вінчальну пару своїми руками бісером. Здається, що це неможливо, але з наборами для вишивки бісером Витончене рукоділля – це більш ніж реально. У наборі є все потрібне для вишивки, а головне легка техніка виконання. Що входить у набір для вишивання бісером від Елегантне рукоділля?

• Тканина габардин із нанесеною схемою;

• Весь необхідний бісер та матеріали;

• Голка, волосінь та дріт;

• Детальна інструкція про вишивку.

Вишивка бісером вінчальних пар
У наборі Витончене рукоділля є все, щоб полегшити вашу працю. Вам не потрібно витрачати час, щоб підібрати відповідний бісер, це вже продумано в наборі. Все, що вам потрібно це витратити трохи часу на відшивку роботи, більшість вишивальниць можуть впоратися з цією роботою всього за тиждень, комусь потрібно трохи більше часу. Але найголовніше, що за підсумком на вас чекатиме справжній шедевр виконаний вами.

Готова вишита пара виглядає дуже гідно. Завдяки блиску бісеру ікони переливаються, сяють і несуть справжнє благодатне посилання. Бісер – дуже міцний матеріал, тому вінчальна пара з бісеру може зберігатися багато років. Такі ікони передаються з покоління до покоління та мають справжню цінність. Купити ікони для вінчання з бісеру Україна Изящное рукоделие. 

Великий вибір вінчальних пар із бісеру в Україні.
Придбати вінчальну пару в Україні ви можете на нашому сайті Витончене рукоділля. Доставка по Україні безкоштовна, відправка посилки здійснюється в день замовлення. Ви отримаєте своє замовлення швидко та зможете відразу приступити до вишивки. Набір для вишиванняч бісером вінчальна пара купити в україні. 

Вгору