0

Ікони Ангелів та Архангелів

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Православні ікони Ангела та Архангела
Ангели – це безсмертні істоти, які обдаровані особливою могутністю та чудо здібностями. Іконографія ангелів дуже розвинена та популярна у християнському світі. Вони уособлюють воїнів, які борються зі злом та оберігають від нього людей. Саме тому більшість із них зображуються у військовому обмундируванні.

Ікони Ангелів дедалі більше популярні
Найвідоміші з них це:

  • Ангел Хранитель – посередник між Богом та людиною. Прийнято вважати, що при хрещенні дитини у нього з'являється свій Ангел Хранитель, який оберігає його від злих душ і всього поганого. Часто, Ангел Хранитель зображується разом з немовлям, з яким він іде за руку, що якраз таки уособлює захист людини, що охороняється ангелом.
  • Архангел Михаїх – є одним із найшанованіших і найулюбленіших ангелів у православних людей. Він вважається одним з найвищих ангелів і максимально наближеним до Господа. Він зображується з військовою атрибутикою, що показує його як головне серед армії ангелів.
  • Архангел Гавриїл також відноситься до вищої ієрархії ангелів. Він відомий тим, що Господь доручив йому передати Богородиці про швидке народження Ісуса Христа.
  • Ангел Молитви – це ікона на якій зображений Ангел, що молилися, з кадилом у руках. Ця ікона дуже популярна у православній церкві, часто її можна зустріти у храмах та у будинках віруючих.

Набір для вишивання бісером значок Ангела та Архангела.
Ці Божі істоти вважаються покровителями та захисниками дітей. Саме тому прийнято на хрещення або народження дитини дарувати таку ікону для захисту малюка. Можна купити вже готову ікону, але краще зробити її своїми руками. А саме купити набір для вишивки бісером та вишити його самостійно. Від ручної праці, особливо близької людини, цінність такої ікони збільшується у сотні разів. Купуючи набір для вишивання, ви отримуєте всі необхідні матеріали для початку творіння. У наборах від Изящное рукоделие все продумано до дрібниць. Зручна та зрозуміла схема на тканині, докладна інструкція, щільна тканина з малюнком, весь необхідний бісер та матеріали, у тому числі голка, дріт та волосінь. Весь процес вишивки – це насолода та благодать, яка за підсумком порадує вас неймовірною красою іконою. Набір для вашивання бісером ікона Ангела купити Україна. 

Купити набір для вишивання бісером Ангела онлайн недорого
Сайт Изящное рукоделие – це офіційний сайт виробника в Україні.Замовляючи набір на нашому сайті ви отримуєете гарантію якості від виробника. Купуючі наші набори ви пітримуєете відчизнязного виробника і в цілому нашу державу. 

Усі набори ікон представлені різних розмірах і мають різну цінову політику. Кожен знайде собі відповідний образ за прийнятною ціною. На нашому сайті діють постійні знижки, тому ви можете придбати набір за зниженою ціною. Купуючи на нашому сайті ви заощаджуєте на доставці, адже Україною ми доставляємо набори абсолютно безкоштовно. Купити набір для вишивання Изящное рукоделие Украина. 

Вгору