0

Ікони Ісуса Христа

Фільтр
Іконки
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Православні ікони Ісуса Христа (Спаситель) в Україні
Образ Спасителя посідає особливе місце у серці кожного християнина, саме до нього спрямовані всі наші молитви. Молячись іконі Спасителя ми звертаємось безпосередньо до Бога. У кожному храмі та будинку ікона Ісуса Христа посідає найголовніше місце. Ікона Вседержителя завжди знаходиться на чолі іконостасу як у Храмі, так і вдома. Найвідомішим перш за все Христа вважається Ісус Христос на Убрусі або Ікона Спаса Нерукотворного. Образ Вседержителя був відображений на хустці, яким він втер своє обличчя, а пізніше цей образ був перенесений на дошку. Купити ікону ісуса Христа із бісера Україна. 

Ікона Ісуса Христа з бісеру купити в Україні Изщное рукоделие
Здавна особлива увага приділялася прикрасі ікон. На них містилися перлові оклади. Німби святих вишивали золотавим бісером. Дорогоцінні камені часто використовувалися. У світлі церковних свічок надавало іконі блиск і пишність.

Широке поширення серед майстрів стало вишивання бісером ікон. Можна з упевненістю сказати, що перший образ, з якого майстер починав вишивати, була саме ікона Господь Вседержитель. Фантазії майстрів з вишивки ікон були безмежні.

Краса твору залежить багато в чому від умілого підбору різнокольорового бісеру та рубки, їх поєднання один з одним, а зрештою – від майстерності та художнього смаку вишивальниці.

Наш інтернет-магазин дає можливість Вам, наші дорогі майстри, спробувати вишити образ Ісуса Христа за готовим зразком. З нанесеною схемою та підібраним бісером. Все що потрібно – це мати бажання та любов до вишивки.

Ікона Господь Вседержитель набір для вишивання бісером
У будинку кожної віруючої людини обов'язково перебуватиме мінімум одна ікона Спасителя. До неї спрямовані всі наші молитви та прохання. Бісер надає особливої ​​цінності та неймовірну красу іконі. Така ікона зберігатиметься довгі роки, не змінюючи свого вигляду. Особливо важливо, коли є можливість прикласти до створення образу Спасителя свою руку. А саме купити набір для вишивки бісером Спасителя та вишити його самостійно. У наборі є всі необхідні матеріали, за допомогою яких можна легко та швидко вишити справжній шедевр. Готова ікона може стати головною у вашому домашньому іконостасі або вирушить у подарунок вашим рідним, а також у подарунок Церкві. Ікона з бісеру від Изящное рукоделие  виглядає у храмі не гірше написаних фарбами, а завдяки іскристому бісеру сяє і привертає до себе особливу увагу.

Купити ікону Ісуса Христа для вишивання бісером в Україні
Купити набір для вишивання бісером в Україні ви можете на сайті Изящное рукоделие. На нашому сайті ви знайдете великий вибір образів Спасителя, таких як:

Господь Вседержитель (на нашому сайті ви знайдете різноманітні дизайни ікон даного іконографічного типу, які відрізняються між собою різною кольоровою гамою бісеру)
Деісус Триптих (де Спасителя зображено разом із Богородицею та Святителем Миколою)
Ісус у терновому вінку
Воскресіння Христове
Купуючи набори на нашому сайті ви отримуєте гарантію якості та 100% оригінальність наборів від виробника.

Вгору