0

Ікони Миколая Чудотворця

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Святитель Миколай один із найшанованіших святих у християнському світі
Ікона Святого Миколая, мабуть, найпопулярніша після Спасителя та Богородиці. Дуже часто ці ікони можна зустріти у спільному Триптиху, що говорить про особливе значення Святого. І не дарма, адже за своє життя він зробив чимало речей, гідних статусу Святого. Недарма люди в нього вірять і люблять, схиляються до його ікон зі своїми молитвами та проханнями в кожному храмі.

Життя Миколи Угодника
Святитель Миколай був відомий за життя своїми добрими справами. Коли його батьки померли, йому дісталася гідна спадщина, яку він роздав усім, хто потребував, але при цьому не розкривав своє ім'я. Він творив добро і не вимагав нічого на заміну, що говорить про справді добрі і добрі наміри. Саме тому його образ так люблять і шанують до наших днів. Також Святий Миколай відомий зціленням і воскресінням людей, від того його і називають Чудотворцем. Відомо, як він воскресив молитвою моряка, який зірвався з щогли і врятував корабель від шторму. Після цього випадку він вважається покровителем моряків.

Православні ікони Святого Миколая
Миколи Чудотворця шанують у багатьох країнах, особливо у православному світі і не лише. Багато храмів будуються на честь Святого у різних куточках Землі. У кожному храмі ви побачите ікону з її образом. Перша ікона була написана за життя Святого, тому ми можемо приблизно знати, як насправді виглядав святий. Створити образ Миколи Чудотворця - справжня честь для іконописців та інших майстрів.

Ікона Святого Миколая з бісеру
Ікона вишита бісером стане чудовим подарунком для ваших рідних та близьких. Багато віруючих люблять і поклоняються цьому Святому. У наш час ви можете не просто піти до магазину та купити ікону Святого Миколая, а й створити її своїми руками. У нашому магазині є різні варіанти святого. Бісер і каміння надають образу особливого світіння та блиску. Ікона з бісеру виглядає яскраво та незвично. Ви можете підібрати для себе образ підходящий вам по кольоровій гамі та палітрі. Є як у пастельних тонах, так і яскравіших. Також ви знайдете асортимент різних розмірів ікон: від маленьких і до великих храмових. Кожен знайде собі відповідний образ.

Бісерні набори ікони Святителя Миколая в Україні
Бісерні набори набирають все більшої популярності. Адже вам не потрібно самим шукати матеріали та картинки, у наборі вже все є. Від вас потрібно лише бажання творити та вишивати. У наборах Изящное рукоделие дуже проста техніка вишивання «в прикріп», з якою справиться абсолютно кожен. У наборі є всі матеріали, аж до голочки, щоби почати вишивати. Готова ікона Святого Миколая, вишита вами не лише прикрашатиме ваш дім, а й наповнюватиме його молитвою та благословенням.

Онлайн-замовлення набору для вишивання бісером недорого
В інтернет магазині Изящное рукоделие є великий вибір ікон Миколи Чудотворця. Ми надсилаємо набори в день замовлення, ви зможете отримати свою посилку вже наступного дня. Набори доставляються абсолютно безкоштовно у будь-яку точку України. Купуючи набори на офіційному сайті виробника Изячщное рукоделие ви отримуєте гарантію якості та 100% оригінальність продукції. Також, маєте можливість купувати набори за приємними цінами та знижками. На нашому сайті в розділі «знижки» ви можете купити набір для вишивки бісером по знижці. Купити набір для вишивання бісером Микола Чудотворець Україна

Вгору