Вітаємо наших шановних користувачів на сайті «Витонче рукоділля»


Описание: C:\Users\Globals\Desktop\67904324_100611991288229_291292773733105664_n.jpgНатхнення на створення наборів для вишивання бісером
Дизайнер наборів Попова Наталія

В асортименті продукції компанії «Витонче Рукоділля», набори для вишивання бісером та стрічками. Всі наші набори розроблені провідним дизайнером компанії Поповою Наталією Григорівною, яка є не лише керівником та ідейним натхненником нашої творчої майстерні, а й її головним спеціалістом та майстром. Її багаторічне співробітництво з православною церквою, глибоке вивчення традицій церковного мистецтва та історії православної ікони започаткували створення серії наборів “Сяючі ризи”. Ікони цієї серії, розроблені нами – це не просто високохудожні вироби, виконані в традиціях давньоруських майстрів, а й робота, за якою стоїть історія та певні події, що передують їх створенню. Наші вироби є унікальними прикладами поєднання високого церковного мистецтва та народної майстерності, за створенням яких ховається довга і кропітка праця жодного дня нашого колективу однодумців.

 

Вишивка бісером є сьогодні найпопулярнішим видом рукоділля. На рукоробному ринку досить багато пропозицій і прекрасних розробок, але на тлі інших фірм ми все ж таки стоїмо особняком. 

«Витонче рукоділля» набориОсобливістю наших наборів, їх візитною карткою є техніка їх виконання (вишивка бісером “вприкріп”) та багатокомпонентність. Тобто. Крім традиційного бісеру до їх складу входять інші матеріали: рубка, стеклярус, намистини, “рис”, стрази тощо. Звичайно, це значно ускладнює роботу при створенні наборів, однак, і робить їх в кінцевому результаті багатшими, цікавішими і, найголовніше, ближчими до наших рідних давньоруських традицій зі створення різ для прославлених і особливо шанованих чудотворних ікон. Вишивка ж бісером "вприкріп" - це свого роду художня, мальовнича робота бісером. Вона дозволяє створювати плавні, “співаючі” лінії та тонкі переходи кольорів, піднімаючи працю майстринь від простого копіювання в техніці точкової вишивки до співтворчості, творення та створення високохудожніх творів. У наших вишивках завжди є простір для майстринь, які бажають внести якісь особисті штрихи та доповнення до нашої проробленої канви. Адже такі дуже часто виникають у особливо творчих натур з багатою уявою, тому що праця вишивальниці – це завжди політ душі та нескінченна потяг до прекрасного.

Вишивка для християнина


Православні ікони, вишиті бісером, є насамперед виявом щирої любові та вдячності нашого боголюбивого народу і насамперед майстринь, які їх створюють до Бога та його святих. Це сердечна молитва від першого до останнього стібка за всіх наших рідних, коханих та близьких людей, для яких створюється та вишивається кожна ікона. І, звичайно ж, такі ікони будуть чудовою прикрасою для дому, а також можуть послужити чудовим подарунком для тих, хто хоче проявити свій талант у цьому непростому та цікавому занятті.

Слід зазначити, що вишивка ікони бісером – досить цікавий процес, але дуже клопіткий. Найчастіше більшість часу йде на пошук якісних матеріалів та унікальних зображень. Витончене рукоділля, у свою чергу, вирішує цю проблему і представляє набори для вишивки бісером, спільно з провідними виробниками матеріалів для прикладного мистецтва.

.